Pomocnik Magazyniera

Gliwice, śląskie

WORK SERVICE S.A.

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na magazynie bez obsługi wózka widłowego
  • Rozładunek/załadunek towaru
  • Prace montażowe baterii i akumulatorów,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o prace tymczasową,
  • Wynagrodzenie 3000 zł brutto + dodatek do 2 zmiany + dodatek nocny 20% + premia do 250 zł brutto
  • Przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju,
  • Zdobywanie wiedzy w zakresu nowoczesnych procesów produkcji,
  • Stałą opiekę konsultanta Work Service,
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia NNW,

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności
  • Precyzji działań z zachowaniem jakości i poprawności wykonywanych zadań
  • Umiejętności przestrzegania zasad i instrukcji
  • Doświadczenia w pracy na magazynie

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli rynku... wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie