Pomocnik lakiernika proszkowego

Promus Katowice Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Promus Katowice Sp. z o.o. zatrudni od zaraz na stanowisku pracy :

ZAKRES ZADAŃ:

  • przygotowanie elementów do lakierowania
  • zawieszanie detali na hakach przeznaczonych do lakierowania
  • obsługa myjki lakierniczej/ suszarki/pieca
  • wizualna ocena polakierowanych detali
  • składanie i pakowanie gotowych elementów
  • rozładowanie/ załadunek towaru dostarczanego do lakierowania
  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • utrzymywanie w dobrym stanie technicznym powierzonych narzędzi

WYMAGANIA:

  • sumienność, dokładność i pracowitość
  • motywacja do pracy
  • samodzielność
  • brak przeciwwskazań do pracy z materiałami chemicznymi
  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym

 Prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem o ochronie danych osobowych.

 Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Promus Katowice zajmuje się kompleksową dostawą i uruchomieniem linii tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy