Pomocnik elektryka/ elektryk

Gliwice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:
- Montaż szaf elektrycznych
- Praca przy produkcji systemów magazynowania

Wymagania:
- Aktualne uprawnienia SEP do 1 KV
- Podstawowa znajomość schematów elektrycznych
- Doświadczenie w montażu szaf elektrycznych - mile widziane
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
-Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową
-Wynagrodzenie od 3 300 zł brutto + premia frekwencyjna
-Możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład
-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu Multisport.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.300,00 zł - 3.800,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premia frekwencyjna 300 zł brutto
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji