Pomocnik elektromontera

Euro Talents Sp. z o.o

Belgia, zagranica

Dla naszego klienta, który wykonuje instalacje elektryczne takie jak oświetlenie, monitoring, systemy alarmowe, przeciwpożarowe itd. poszukujemy pilnie:

Zakres obowiązków:

  • Montowanie tras i rynnienek kablowych w budynkach użytecznosci publicznej jak i domach prywatnych na podstawie planów technicznych
  • Montaż czujek dymu i przycisków ostrzegania przeciwpożarowego
  • Montowanie systemów alarmowych i monitoringu
  • Techniczne wsparcie dla elektryków dokonujących podłączenia instalacji

Wymagania:

  • Przygotowanie techniczne i podstawowa znajomość montażu i elektryki będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywny angielski
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Motywacja do pracy fizycznej

Warunki finansowe:

  • Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę w nowoczesnej firmie na podstawie belgijskiej umowy!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zróżnicowaną pracę, w której nie będziesz się nudził
  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe,
  • Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii (125€)
  • Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracyZałatwienie formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii oraz opiekę polskojęzycznych koordynatorów
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy