Pomocnik Elektromontera / Elektromonter

JAKS Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma JAKS Sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 35 lat. Specjalizuje się w pracach z zakresu automatyki kolejowej, usług elektroenergetycznych do 20kV oraz pracach teletechnicznych w zakresie projektowania, wykonawstwa i nadzoru.

Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko: Pomocnik Elektromontera/ Elektromonter

Zakres Obowiązków:

·        pomoc przy montażu urządzeń oraz osprzętu elektrycznego (szaf kablowych, opraw oświetleniowych itp.),

·        pomoc przy serwisowaniu i utrzymaniu instalacji przemysłowych,

·        prace w wykopach przy układaniu infrastruktury kablowej.

Wymagania

·        umiejętność pracy w zespole

·        doświadczenie na podobnym stanowisku

·        sumienność w realizacji powierzonych zadań

·        umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

·        mile widziane uprawnienia SEP

·        prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma JAKS istnieje na rynku od ponad 35 lat. Specjalizuje się w pracach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka