Pomocnik elektromontera - bez doświadczenia, delegacje Niemcy

ITZU Polska Sp. z.o.o.

10-457 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

ITZU Polska z siedzibą w Olsztynie posiada bardzo ciekawą ofertę pracy dla osób, które chciałyby pozyskać nowe umiejętności oraz kwalifikacje i pracować w bardzo dużej, międzynarodowej firmie zajmującej się elektromonterstwem, energetyką, odnawialnymi źródłami energii, światłowodami itp.
Poszukujemy osób, które mogą wyjeżdżać na delegacje zagraniczne m.in do Niemiec i Skandynawii by uczestniczyć w nowoczesnych projektach. Nasz Klient bierze na siebie pełne szkolenie między innymi SEP, praca na wysokościach, certyfikację VCA itp, koszty delegacji, diety, ubrania i obuwie robocze, transport.

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego w stopniu A1/A2
- brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
- dobra kondycja fizyczna
- brak przeciwskazań do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
- elastyczność w kwestii wyjazdów służbowych
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane prawo jazdy

Oferta:
- stawka 3200zł brutto/miesiąc w okresie szkolenia w Olsztynie
- min 16 euro brutto/h w czasie delegacji
- ciągły rozwój i możliwość szybkiego awansu
- wiele dodatków i bonusów finansowych
- stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w Polsce

Prezentacja firmy

ITZU Polska jest częścią Grupy ITZU Jobs NV z siedzibą w Belgii. Od lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 200PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka