Opis stanowiska pracy

− przygotowanie i wymiana form drukarskich,

− przygotowanie papieru pod zlecenie,

− mieszanie farby,

− mycie gum, docisków, układów farbowych i wodnych,

− przyjmowanie i dystrybucja materiałów eksploatacyjnych.

Wymagania

− mile widziane doświadczenie w pracy w drukarni lub wykształcenie poligraficzne,

− wykształcenie min. zawodowe,

− dbałość o jakość produkcji,

− gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego i pracy na najnowocześniejszych maszynach drukarskich,

- możliwość szkolenia na stanowisko drukarz dla osób z doświadczeniem w drukarni,

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

- premię finansową za wyniki w pracy w wysokości do 1.500 zł bruttto,

- 8-godzinny dzień pracy,

- praca w dni robocze od poniedziałku do piątku,

- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych wypłacanych po każdym przepracowanym miesiącu,

- dogodna lokalizacja firmy (ok. 100 m od pętli tramwajowej na Starołęce),

- gwarantowana odzież robocza i zaplecze socjalne.

Dane osobowe są przetwarzane przez Edica Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Fortecznej 3. Edica Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w wyniku którego z wybranym kandydatem zawarta zostanie umowa o pracę. Osobie udostępniającej dane osobowe przysługuje prawo do:
- dostępu do danych osobowych – w siedzibie Administratora Danych,
- poprawiania danych osobowych, w siedzibie Administratora Danych osobiście lub poprzez złożenie pisemnych oświadczeń,
- usunięcia danych osobowych, z tym zastrzeżeniem, że Administrator Danych uprawniony będzie do dalszego przetwarzania danych osobowych, jeżeli będzie to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Administratora Danych. Podanbie danych osobowych jest dobrowolne, z tym jednak zastrzeżeniem, że brak podania danych osobowych uniemożliwi objęcie kandydata procedurą rekrutacji.

Prezentacja firmy

Edica Sp. z o.o. to wiodący producent kalendarzy książkowych i drukarnia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia finansowa za wyniki pracy do 1.500 zł
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji