ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pomocnik Doradcy Klienta

Miejsce pracy: Kielce

Oferta:

  • Umowa-zlecenie
  • Stawka 20 zł brutto/h (osoby posiadające status ucznia/ studenta stawka 20 zł netto)
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Praca w miłym zespole

Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do soboty
  • Zmianowy system pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Zadania ekspozycyjne: kontrola czystości towarów, ekspozycji oraz stanowisk pracy; sprawdzanie zabezpieczeń i poprawnego ułożenia towarów, uzupełnianie towarów; zmiany ekspozycji według raportów otrzymywanych od kadry menedżerskiej; weryfikacja poprawności cen, oznaczeń i uzupełnianie w przypadku ich braku; sprawdzanie prawidłowego oznakowania materiałów marketingowych oraz weryfikowanie obecności etykiet energetycznych i kart produktu towarów
  • Prace magazynowe i porządkowe: umieszczanie zapasu towaru we właściwym miejscu (sklep, magazyn); wystawianie towaru na ekspozycję, dodatkowe oznaczanie towarów, układanie towarów i opakowań na odpowiednich regałach; segregowanie i układanie zabezpieczeń; weryfikacja i utylizacja starych materiałów marketingowych; pakowanie i odsyłanie nadmiaru półek, haków i innych elementów mebli oraz regałów sklepowych
  • Wykonywanie innych zleconych prac

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials