Pomocnik do sortowania butelek w suchym asortymencie w Malchow

K&K social resources and development GmbH

Niemcy, Malchow, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora (meldunek, klasa podatkowa, ubezpieczenie)
  • Stawka godzinowa 9,49€/h brutto

  • Praca polega na sortowaniu skrzynek z butelkami (Sortowanie po producentach)
  • Sortowanie opakowań (karmy dla zwierząt, cornflakes, herbatniki itp.)
  • Praca w systemie dwuzmianowym (możliwa praca również w soboty)
  • Nie jest wymagane żadne wykształcenie ani doświadczenie

Wymagania

  • Gotowość pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane, lecz nie jest konieczne
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Gotowość do podjęcia fizycznej pracy
  • Sumienność, punktualność, rzetelność i punktualność
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1

Państwa droga do nas

Prosimy nawiązać kontakt z osobą do tego wyznaczoną, która niezwłocznie skontaktuje się z Państwem i udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Do Państwa dyspozycji pozostaje m.in. poczta elektroniczna oraz WhatsApp:

Brückenstraße 5a, 10179 Berlin

Osoba wyznaczona do kontaktu: Pani Marzena Hofmann

Telefon: +49 160 / 908 402 77

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne