Pomocnik budowlany bez znajomości języka niemieckiego

HR International Sp. z o.o.

Ippesheim, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Ippesheim

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy pracowników budowlanych (pomocników dekarzy/blacharzy/ślusarzy/cieśli/zbrojarzy) Praca od zaraz do końca roku z możliwością przedłużenia.

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy produkcji schodów, ścian, sufitów, betonowanie, szalowanie
  • sprzątanie miejsca budowy

Wymagania:

  • zmysł techniczny
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia zlecenia na terenie Niemiec
  • doświadczenie wykonywaniu w/w prac

Oferujemy:

  • pracę na zmiany
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie
  • bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy i z powrotem
  • wsparcie polskiego Koordynatora przez cały okres trwania umowy
  • urlop w wysokości 20 dni/rocznie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.