Opis stanowiska pracy

Mählmann-Gemüsebau należy do największych zakładów produkcji warzyw w Niemczech. Doskonała jakość wszystkich produktów, wysoki standard know-how i wyposażenia technicznego są podstawą stałego wzrostu naszego przedsiębiorstwa.

Obecnie szukamy pomocnikow do pracy sezonowej przy warzywach ..

na styczen, luty, marzec, kwiecien 2020

Praca (w hali przy pakowaniu, sortowaniu, od marca wiekszosc pracy na polu) odbywa się w systemie akordu grupowego oraz na godziny, wynagradzana zgodnie ze zbiorowym układem pracy.

Wymagania

... byc chetnym do pracy...

Prosimy o pisemne zgłoszenia na adres:

Mählmann-Gemüsebau GmbH & Co. KG

Im Siehenfelde 13

49692 Cappeln

Germany

... lub a pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 miesiace (jest możliwość na przedłużenie)
Liczba wakatów:
600
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9,19PLN - 9,19PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
placa w €
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna