Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Pomoc produkcji Panowie i Panie

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: 95-060 Paprotnia

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) szuka:

Pomoc produkcji / Paprotnia (okolice Brzezin)

Praca na produkcji pakowania mięsa.

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Praca na 1 zmiana poniedziałek-piątek po 8-12h, BEZ NOCEK

• Stawka 25 zł/h Brutto + premia 5zł/h Brutto za frekwencję

• Stabilne zatrudnienie

• Możliwość rozwoju w strukturach firmy

• Dofinansowanie do Karty FitSport, opieki medycznej oraz ubezpieczenia.

• Odzież robocza

Obowiązki:

• Otwieranie paczek z mięsem

• Przygotowanie palet i kartonów dla gotowej produkcji

• Pakowanie wyrobu gotowego

• Sprzątanie miejsca pracy

Wymagania:

• Możliwość podjęcia pracy od zaraz

• Książeczka sanepid + orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

• Doświadczenie mile widziane

• Stan zdrowia umożlwiający pracę w niskich temperaturach (chłodnia)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy