POMOC OPERATORA MASZYN

Fragrans

91-204 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

FRAGRANS - producent zapachowych zawieszek reklamowych. Produkujemy zawieszki czołowych firm w Polsce i na świecie oraz zawieszki pod własną marką FreshCar.

Do naszego zespołu produkcyjnego poszukujemy osób na jedno ze stanowisk:

POMOCNIK PRODUKCJI

(podawanie na taśmę, zbieranie z taśmy, konfekcja - po przyuczeniu możliwość przejścia na inne stanowiska)

Do zadań tej osoby będzie należeć realizowanie zadań produkcyjnych i pomoc Operatorowi Maszyny / koordynatorowi stanowiska.

Zakres obowiązków:
- Prace produkcyjne (fizyczne)
- Utrzymanie porządku czystości maszyny i miejsca pracy
- Dbanie o jakość pracy zespołowej i współodpowiedzialność za zyski Firmy

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy:
- Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
- Zdolności manualne

Zapewniamy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy
- Atrakcyjny system wynagrodzeń; podstawa i premia kwartalna
- Dynamiczną pracę w firmie nastawionej na intensywny rozwój.

Prezentacja firmy

FRAGRANS - producent zapachowych zawieszek reklamowych. Produkuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 250PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
kwartalnie (uzależnione od wyprodukowanej ilości i frekwencji pracownika)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji