Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1699

Obowiązki:

Pomoc nauczyciela podlega bezpośrednio kierownikowi świetlicy.
1. Pomoc nauczyciela w szczególności jest zobowiązana do:
1.1. przestrzegania ustalonego w szkole czasu pracy i wykorzystywania go w sposób najbardziej efektywny,
1.2. sumiennego, starannego i terminowego wykonywania powierzonej pracy w czasie i miejscu określonym przez dyrektora, przełożonego , nauczyciela jako swoich bezpośrednich przełożonych,
1.3. stosowania się do poleceń dyrektora,
1.4. zgłaszania i eliminowania zagrożeń w budynku i na terenie szkoły mogących spowodować wypadek,
1.5. przestrzegania regulaminu pracy,
1.6. przestrzegania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych,
1.7. przestrzegania tajemnicy służbowej,
1.8. przestrzegania zasad współżycia społecznego,
1.9. przestrzegania ustalonego w szkole porządku,
1.10. uczestnictwa w szkoleniach i instruktażach dotyczących bhp i p.poż.,
1.11. współpracy z dyrektorem i specjalistą oraz innymi pracownikami,
1.12. dbania o dobro szkoły, ochrony mienia i używania go zgodnie z przeznaczeniem oraz ponoszenia odpowiedzialności za niezgodne z ustalonym porządkiem wykonywanie zadań wynikających z zakresu obowiązków, a także informowania dyrektora lub przełożonego o napotykanych trudnościach w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

2. Pomoc nauczyciela współpracuje z wychowawcami świetlicy w organizowaniu opieki i wychowaniu dzieci, a w szczególności:
3.1. ustala z nauczycielką czas wykonywania czynności porządkowych, aby nie było zakłóceń w prowadzeniu zajęć,
3.2. sprawuje doraźną opiekę nad dziećmi w czasie chwilowej, ważnej nieobecności nauczyciela w Sali,
3.3. towarzyszy nauczycielowi podczas zabaw i zajęć z dziećmi, jeżeli w danym czasie nie wykonuje innych powierzonych zadań.
4. Do podstawowych obowiązków pomocy nauczyciela należy staranne wykonywanie pracy, zgodne z obowiązującym regulaminem, a w szczególności:
4.1. Pomoc dziecku 7-12 letniemu w czynnościach związanych z pobytem w szkole;
4.2. utrzymywanie w bieżącej czystości :
urządzeń sanitarno-higienicznych i pomieszczeń świetlicowych ,
4.3. wykonywanie w okresie wakacji, oprócz czynności codziennych, całkowitego porządkowania pomieszczeń i sprzętu lub czynności administracyjnych,
4.4. znajomość instrukcji obsługi urządzeń na stanowisku pracy,
4.5. po skończonej pracy zamykanie okien i drzwi, sprawdzanie kurków wodociągowych , wyłączanie urządzeń elektrycznych z sieci, gaszenie świateł z wyjątkiem oświetlenia nocnego,
4.6. współdziałanie w organizacji pracy opiekuńczej z nauczycielami na poszczególnych zajęciach a zwłaszcza z wych. klasy;
4.7.stały kontakt z wych. klasy i rodzicami dzieci, które podlegają bezpośrednio opiece
4.8. inne czynności wynikające z bieżących potrzeb

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • 1.Wymagane wykształcenie minimum średnie; 2.Pomoc nauczyciela winna cechować szczególnie wrażliwość na potrzeby dzieci, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, troska o ład i porządek oraz dbałość o należyty stan mienia szkolnego, poszanowanie przełożonych, uprzejmość i życzliwość w stosunku do pracowników szkoły, dzieci i ich rodziców oraz właściwa kultura życia codziennego.

Miejsce pracy: Spawaczy 3D, 65-119 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy