Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Pomoc kuchenna

Wrocław, dolnośląskie

RST Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • pomoc w organizacji i zaopatrywaniu stołówki pracowniczej we Wrocławiu,
  • utrzymanie porządku, mycie naczyń, obsługa zmywaka,
  • pomoc w wydawaniu posiłków.

Wymagane jest posiadanie książeczki do celów higieniczno-sanitarnych.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą prześlij CV na adres meethub@rst.com.pl

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,
  • umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy (min. 4 h) pomiędzy 6-12,
  • codzienne śniadania,

Firma RST sp. z o.o. sp. k. istnieje na rynku już 15 lat. Zajmujemy się tworzeniem... innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla biznesu m. in. dla branży transportowej i turystycznej. Firmę tworzą kreatywni i pełni pasji ludzie, którzy szybko stają się ekspertami w swojej dziedzinie. Jesteśmy znani z tworzenia zaspokajających realne potrzeby, świetnych jakościowo i prostych w obsłudze systemów informatycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia