pomoc kuchenna

Mihiderka

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z otwarciem naszego, czwartego już punktu, tym razem w Galerii Katowickiej, Mihiderka poszukuje nowych osób do swojej kuchennej ekipy!
Praca przede wszystkim w weekendy w naszej kuchni w Rudzie Śląskiej.
Jeżeli:
- patrzysz na załączone zdjęcie i aż Cię korci żeby coś przyrządzić z tych składników
- lubisz działać w kuchni: obierać, kroić, siekać, mielić, formować, ugniatać, szatkować, wypiekać, gotować, przelewać, opiekać, mieszać, itp.
- cieszy Cię sprawianie frajdy innym
- masz obsesję na punkcie czystości i estetyki - u nas to nie wada :)
- świetnie dajesz sobie radę z przyswojeniem nowych informacji
- uważasz, że jedzenie roślinne to przyszłość – a przynajmniej, że to jedna z wielu możliwości ;)
- możesz zadeklarować dostępność w weekendy i dni wolne świąteczne
- jesteś w posiadaniu ważnej książeczki sanepidowskiej, obowiązkowo swojej ;)
- masz poczucie humoru, a w sytuacjach stresowych nabywasz supermocy
- chcesz uczestniczyć w czymś zupełnie odjechanym…
…to znaczy, że Ciebie właśnie szukamy! Teraz Twój ruch!
Oferujemy:
- rzecz jasna - pracę w fajnym zespole
- przedpremierowy dostęp do naszych dań i możliwość wpływu na ostateczną zawartość menu
- nową wiedzę na temat jedzenia, specjalnych diet, a także technologii przydatnych w codziennej pracy
- odpowiedzialność, możliwość realizacji pomysłów oraz szybkiego awansu wraz z rozwojem naszego konceptu
- dumę z pracy w miejscu, które zbiera świetne recenzje od gości.

Więcej informacji o nas, oraz adres do kontaktu, znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Prezentacja firmy

Jesteśmy w Gliwicach, przy ul. Kaczyniec 13- minutę od Rynku, w Katowic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia