Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech, w nadmorskiej miejscowości poszukuje pracownika na stanowisko: pomoc kuchenna / kucharz.

Zadania:
- obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw
- przygotowywanie składników do różnych potraw i sałatek zgodnie z instrukcjami
- dbanie o czystości w obrębie kuchni

Wymagania

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka obcego
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
• Zdalne załatwienie formalności

Wymagania:
• Mile widziane wykształcenie gastronomiczne
• Gotowość do wyjazdu od zaraz
• Nastawienie na pracę zespołową

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta