Pomoc kuchenna Bieruń

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Bieruń, śląskie

Opis stanowiska pracy

POMOC KUCHENNA

Miejscowość: Bieruń

To oferujemy:

  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace po miesięcznym okresie próbnym
  • Pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Praca zmianowa w godzinach 6-14 i 10-18
  • Darmowy posiłek w pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Po okresie próbnym pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżka 15% na zakupu w jednej z dużych sieci sklepów zlokalizowanych w całej Polsce.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie kanapek, surówek, deserów, sosów itp.
  • Zmywanie naczyń
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Pomoc w kuchni

Wymagania

Oczekujemy:

  • Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

 Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca  fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Proszę przesłać CV lub sms/zadzwonić pod numer telefonu 889 058 335

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne