Polyurethan Engineer

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Z racji na rozwój organizacji, konieczność rozwoju produktu i koordynowania działań europejskich plantów produkcyjnych nasz Klient poszukuje doświadczonego w obszarze pianek poliuretanowych inżyniera chemika, który dołączy do struktur firmy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Automotive, dostarczająca najlepszej jakości produkty dla swoich Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydata na stanowisko Inżyniera ds. rozwoju pianek poliuretanowych, który będzie wspierał europejskie planty produkcyjne firmy.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wspieranie wdrażania procesu formulacji pianek poliuretanowych (self-formulation) w zakładach firmy;
  • Wspieranie rozwoju receptur piankowych, aby spełniały wszelkie wymagania Klientów;
  • Analizę bieżących możliwości technologicznych firmy w porównaniu z wymaganiami Klientów;
  • Ocenę ewentualnego ryzyka naruszenia praw patentowych przy realizacji projektu;
  • Przeprowadzanie analiz FMEA;
  • Współpracę z innymi działami firmy celem zapewnienia najwyżej jakości produktów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe chemiczne (bądź pokrewne);
  • Doświadczenie w obszarze rozwoju produktów (mile widziana branża Automotive);
  • Doświadczenie w obszarze formulacji poliuretanu (self-formulation process);
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację (praca w międzynarodowym środowisku);
  • Praktyczna wiedza dotycząca analiz FMEA oraz znajomość narzędzi jakościowych;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych - do 40% czasu pracy.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji;
  • Udział w rozwoju firmy oraz działu R&D w Europie;
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe zależne od kompetencji i doświadczenia.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page