Położna / Położny 1/2 etatu

Gliwice, ul. Gruszczyńskiego 2/4, śląskie

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla Nas ważny jest człowiek a nie CV.

Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Coś o Tobie:

  • masz aktualne prawo wykonywania zawodu i wykształcenie wyższe kierunkowe
  • masz min. 2 lata doświadczenia w zawodzie Położnej
  • posiadasz kurs KTG i kurs Edukacji i wsparcia kobiety w okresie laktacji

Twoje obowiązki:

  • pobieranie cytologii
  • w zależności od posiadanych kompetencji, wykonywanie badań specjalistycznych (np. KTG, leczenie ran, kurs doradztwa laktacyjnego)
  • ścisła współpraca z Lekarzem Ginekologiem
  • przygotowywanie Pacjentki do badań lekarskich
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjentki

Nasza oferta w pigułce:

  • dowolna forma zatrudnienia w wymiarze 1/2 etatu
  • pięcioetapowa ścieżka rozwoju
  • elastyczny czas pracy - możliwość pracy po 7,35 godziny, wolne we wszystkie niedziele i święta
  • w przypadku umowy o pracę pakiet benefitów, który obejmuje m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wiele innych
  • przyjazna atmosfera

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Swoją działalność... rozpoczęliśmy w Polsce w 1994 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie jesteśmy obecni w 13 krajach. W Polsce Medicover to 29 centrów medycznych zlokalizowanych w największych miastach, a także Szpital Medicover oraz biuro zlokalizowane w Warszawie. W chwili obecnej Medicover zatrudnia blisko 3000 pracowników w tym ok. 1600 lekarzy i 400 pielęgniarek, których codzienną pracę wspiera wykwalifikowany personel administracyjny i najlepsi specjaliści z dziedziny marketingu, finansów czy IT.

Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia.

W Polsce troszczymy się o zdrowie ponad pół miliona osób. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Medycyna / Służba zdrowia