Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0720

Obowiązki:

Prowadzi rozpoznanie i zapobiega przestępczości, wykroczeniom oraz zjawiskom kryminogennym, zapewnia spokój i porządek w miejscach publicznych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Każda osoba, która chciałaby wstąpić w szeregi policji musi spełniać następujące wymagania: posiadać polskie obywatelstwo, posiadać nieposzlakowaną opinię, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystać z pełni praw publicznych, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, posiadać odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej. Szczegółów informacje znajdują się na stronie www.policja.pl, www.zachodniopomorska.policja.gov.pl, www.koszalin.policja.gov.pl

Miejsce pracy: 75-950 Koszalin 47, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Powołanie

Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje o naborze do służby w Policji znajdują się na stronie www.policja.pl, www.zachodniopomorska.policja.gov.pl, www.koszalin.policja.gov.pl Szczegółowe informacje udziela Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie ul. Słowackiego 11, 75-009 Koszalin tel. 94 3429481, Zespół ds. Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie ul. Małopolska 47 70-515 Szczecin tel. 91 8211235 lub 91 8211261 Od dnia 1 września istnieje możliwość składania dokumentów również w KMP w Koszalinie Zatrudnienie: 6 miesięczne szkolenie podstawowe w Szkole Policji w Słupsku - wynagrodzenie 2631.05 zł brutto ( 1900 zł netto) + wyżywienie + zakwaterowanie, następnie zatrudnienie w KWP Koszalin lub KWP Szczecin wynagrodzenie 3627,59 zł brutto ( 2593,30 zł brutto ) Dodatkowe informacje: miejsce wykonywania pracy: Koszalin, Szczecin

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
14
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy