Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0768

Obowiązki:

Wynikający z zadań policji.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie branżowe, brak
  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • Obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych podległych szczegółowej dyscyplinie służbowe, której gotów jest się podporządkować, dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej: http://bip.bydgoszcz.kwp.policja.gov.pl/KWB/rekrutacja-do-sluzby-w/35463,Rekrutacja-do-sluzby-w-Policji-2021-r-ogloszenie.html

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Mianowanie

Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej: http://bip.bydgoszcz.kwp.policja.gov.pl/KWB/rekrutacja-do-sluzby-w/35463,Rekrutacja-do-sluzby-w-Policji-2021-r-ogloszenie.html

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Adres www: http://www.sepolno.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy