Matchmaker Sp. z o.o.
Matchmaker sp. z o.o. jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy, która oferuje kompleksowe wsparcie dla osób poszukujących pracy w Europie. Dzięki obszernej sieci połączeń i kontaktów biznesowych możemy zaproponować wiele atrakcyjnych ofert pracy w różnych krajach, przede wszystkim w Niemczech i Austrii.

Jesteśmy wpisani przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 29245.

Pokojówka - blisko granicy PL / nad morzem

Miejsce zatrudnienia: 18586 Osteebad Gohren, blisko Szczecina, Niemcy

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pokojówek.

Klient prowadzi Hotel nad samym morzem.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: 18586 Osteebad Gohren, blisko Szczecina, Niemcy

Obowiązki:
- sprzątanie pokoi, części wspólnych

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w sprzątaniu hoteli

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 12,41 € brutto/h
- umowę z niemieckim pracodawcą
- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
- możliwość otrzymanie zwrotu podatku z Finanzamt
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 150 382

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.