Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/11/2018.

Płytkarz / Kafelkarz - Norwegia - Tromso

zagranica

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy płytkarzy / kafelkarzy do pracy w Norwegii, Tromso

Praca przy dużym projekcie, kładzenie kafelek w Aquaparku

Praca od zaraz, preferowany start jak najszybciej

  • Stawka od 195-205 NOK na godzinę
  • Minimum 37.5 godz w tygodniu, najczęściej 50 godz. tygodniowo
  • Gwarantowane zakwaterowanie
  • Pomoc przy załatwianiu formalności
  • Odbiór z lotniska
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Norweska umowa o pracę
  • narzędzia i odzież robocza

Wymagania

Wymagania:

• doświadczenie jako płytkarz - przynajmniej 2 lata
• znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym- warunek konieczny

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne... rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Naszą działalność rozpoczeliśmy w lipcu 2007, rok później rozszerzyliśmy ja o usługi związane z pośrednictwem pracy tymczasowej.

Posiadamy:
Certyfikat Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia na terenie Polski nr 5606
Certyfikat Bundesagentur für Arbeit na terenie Niemiec

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia SAZ w Polsce oraz BAP w Niemczech
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
89,00 zł - 93,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie