Płatny staż wakacyjny z j. niemieckim w dziale produktowym

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Wsparcie prac produktowych w firmie
  • Wsparcie firmy na targach produktowych w Norymberdze
  • Współpraca z Klientami i dostawcami
  • Wsparcie codziennych działań działu produkcji nad pracami produktowymi

Wymagania:

  • Znajomość j niemieckiego w stopniu zaawansowanym (znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Status studenta lub absolwenta filologii germańskiej lub kierunków technicznych
  • Optymizm w działaniu
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Zmysł techniczny będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Płatny staż na okres wakacyjny (około 2-4 miesiące)
  • Możliwość nawiązania dalszej współpracy z firmą po zakończeniu stażu
  • Możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach (także międzynarodowych),
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.