Płatny staż w obszarze Kontrolingu

Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Zabrze, śląskie

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Finanse, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż

Zakres zadań na stażu

  • Przygotowywanie zestawień potrzebnych do kontroli kosztów produkcji zespołów pompowych, w tym: pomp, podzespołów oraz części
  • Udział w przygotowywaniu prognoz oraz analiza odchyleń od planowanego budżetu dla projektów realizowanych pod klucz
  • Przygotowywanie danych potrzebnych do bieżącej kontroli rentowności zamówień projektowych na potrzeby rozliczeń
  • Udział w tworzeniu informacji zwrotnych dla działów odpowiadających za proces wyceny oraz realizację projektów
  • Weryfikacja zgodności przychodzących faktur z harmonogramami oraz zapisami umownymi
  • Kontrola poprawności dekretacji oraz rozliczeń kosztów powstających w ramach realizowanych zamówień

Wymagania

  • Chęć pracy i rozwijania swoich kompetencji w obszarze kontrolingu oraz współpracy z innymi działami (Sprzedaż. Projekty,Produkcja)
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel w stopniu min. średniozaawansowanym
  • Wykształcenie: student 4 lub 5 roku studiów magisterskich (kontroling, finanse, matematyka lub pokrewne) lub absolwent bezpośrednio po ukończeniu studiów
  • Systematyczność, dokładność, umiejętność porównywania i wyciągania wniosków
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność: 20-40 godzin tygodniowo

Oferujemy

  • Ciekawy pełny wyzwań staż przy zadaniach realizowanych przez Dział Kontrolingu w obszarze kontroli projektów pod klucz oraz bieżącej produkcji
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w Dziale Kontrolingu
  • Zdobycie doświadczenia w pracy z oprogramowaniem IFS
  • Perspektywę zatrudnienia po odbyciu stażu
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pomoc przy wykonywaniu obowiązków
  • Wynagrodzenie adekwatne do poświęconego czasu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.