Logwin Poland Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.
Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Płatny Staż w Dziale Logistyki

Miejsce pracy: Wojkowice, koło Wrocławia

Czas trwania: 3 miesiące

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z działaniem magazynu i obsługą klienta,
  • Wspieranie zespołu w procesie planowania zamówień,
  • Wspieranie zespołu w procesie przyjęć,
  • Aktualizowanie danych w systemie klasy WMS,
  • Analiza danych oraz tworzenie prostych raportów w Excelu,
  • Wykonywanie obowiązków administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów o kierunkach logistycznych, technicznych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • Znajomość programu Excel – mile widziana,
  • Zainteresowanie zdobywaniem doświadczenia zawodowego w zakresie logistyki magazynowej,
  • Podejście pro-biznesowe, zorientowanie na działanie i osiąganie wyznaczonych celów,
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • Dyspozycyjność 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

To oferujemy

  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy,
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia od specjalistów z branży,
  • Uzyskanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji oraz z dostępem do nowoczesnych rozwiązań logistycznych,
  • Interesujące zadania w towarzystwie młodego, miłego zespołu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.