Płatny Staż/Praktyki na stanowisku Programista PHP

HCS Home Care Service Serwis AGD i RTV

52-326 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Planujemy rozbudować zespół programistów pracujących nad najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami związanymi z aplikacjami internetowymi.

Coal Creative to wielokrotnie nagradzana, dynamicznie rozwijająca się i działają na rynku internetowym od 7 lat Agencja Interaktywna, która poszukuje programistów do jednego z oddziałów firmy - Wrocław.

Miejsce pracy: Wrocław, siedziba firmy

Region: dolnośląskie

Dlaczego warto:

  • zdobędziesz doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi
  • poznasz wilele różnych systemów
  • nauczysz się rozwiazywania wielu złożonych problemów
  • będziesz mieć możliwość pracy przy wielu ciekawych projektach

Zachęcamy do udziału w rekrutacji Coal Creative, z naszej strony gwarantujemy:

  • wysoki poziom realizowanych projektów (bardzo istotne są dla nas wzorce projektowe, wszystkie projekty realizowane są z wykorzystaniem GIT’a);
  • możliwość dogłębnego zapoznania się z systemami OpenSource takimi jak: Joomla, Wordpress, PrestaShop czy Magento oraz Frameworkami Symfony, Laravel czy Zend;
  • pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze;
  • możliwość uelastycznienia czasu pracy;
  • możliwość zamiany stażu na pracę z atrakcyjnym, adekwatnym do umiejętności wynagrodzeniem;
  • otwartość na sugestie i propozycje;

Z nami nauczysz się:

  • pracy w zespole z wykorzystaniem systemów kontroli wersji;
  • tworzenia i wdrażania modułów, pluginów i komponentów do najpopularniejszych systemów OpenSource;
  • współpracy z grafikami, ux-designerami oraz frontend i backend developerami;
  • tworzenia i wdrażania własnych rozwiązań opartych o PHP i bazy danych MySQL;
  • wykorzystywania jQuery, CSS 3 i HTML 5;

Wymagania

  • chęć rozwijania swoich umiejetności
  • znajomość PHP 5
  • znajomość relacyjnych bazy danych: MySQL,
  • podstawowa znajomość CSS, JavaScript i technologii Ajaxowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Interaktywną, zajmującą się zintegrowanymi działaniami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy