Płatne praktyki w Dziale IT/SEO

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.

53-332 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dołączając do naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny za:
• Instalację i konfigurację stron www,
• Optymalizację serwisów internetowych pod kątem SEO,
• Optymalizację witryn pod kątem wizualnym,
• Publikację artykułów w popularnych CMS’ach (Word Press, Drupal),
• Wspomaganie Działu IT oraz SEO w codziennej pracy.

Oferujemy:
• Pełne przeszkolenie z wykonywanych obowiązków
• Umowę zlecenie,
• Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1700 zł netto („na rękę”)
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
• Biuro w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia,
• Świetną atmosferę w zgranym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą.

Wymagania

• Podstawowa wiedza z zakresu technologii stron www
• Znajomość pakietu MS Office
• Gotowość do podjęcia praktyk na okres 2-3 miesięcy
• Mile widziani studenci Informatyki lub kierunków podobnych

Prezentacja firmy

Artefakt to interaktywna agencja marketingowa, której podstawowymi obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
2-3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Praca dla studenta