HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijącej się frmy z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Plant ManagerMiejsce pracy: Katowice i okolice

Zadania:

  • Zarządzanie zakładem produkcyjnym i zależnymi działami (planowanie, produkcja, magazyn) i podległymi zespołami,
  • Nadzór nad efektywnością produkcji,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i organizacji zakładu produkcyjnego,
  • Wdrożenie procesów produkcyjnych i organizacji zakładu produkcyjnego,
  • Wdrożenie procesów jakościowych i nadzór nad nimi,
  • Ustalenie i przegląd budżetów w celu zarządzania kosztami (odpowiedzialność za P&L),
  • Tworzenie oraz wdrożenie krótko i długoterminowych celów dla zespołu,
  • Planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w zakładzie pod kątem terminowości, jakości wykonania, racjonalnego wykorzystania materiałów, wyposażenia i zasobów ludzkich, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji, przestrzegania procedur wewnątrzfirmowych i BHP.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją oraz w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • wiedza na temat procesów produkcyjnych i logistycznych,
  • znajomość Lean Management
  • umiejętności menedżerskie i interpersonalne,
  • odpowiedzialność, rzetelność, samodzielność,
  • wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów oraz zaangażowanie w ich realizację,
  • mile widziana znajomość systemów ERP
  • bardzo dobra znajomość MS office ( Power Point i Excel)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Nasz Klient oferuje :

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę  na pełny etat,
  • Wysoki standard pracy,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.