Planista w Dziale Utrzymania Ruchu

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Kutno, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kutno

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł spożywczy poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania / obowiązki:

  • Opracowywanie planów przeglądów okresowych parku maszynowego
  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych
  • Zapewnienie dostępności części zamiennych, optymalizację stanów magazynowych w magazynie części zamiennych
  • Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności instalacji oraz maszyn i urządzeń w fabryce
  • Wsparcie przy diagnozowaniu, ocenie i usuwanie przyczyn usterek technicznych
  • Współudział w realizacji inwestycji i modernizacji oraz poprawy pracy urządzeń
  • Aktualizacja i dbałość o stan dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika, elektronika mechatronika)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną)
  • Praktyczna wiedza z zakresu konstrukcji maszyn i urządzeń
  • Umiejętność analizy, efektywnego planowania i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość systemów informatycznych przeznaczonych do wsparcia Utrzymania Ruchu – SAP PM

Firma oferuje:

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobra atmosfera pracy
  • Możliwość ciekawego rozwoju zawodowego
  • Udział w seminariach, targach, imprezach branżowych, szkoleniach
  • Umowa o pracę
  • Ciekawy pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.