Planista/Starszy Planista (branża maszynowa)

Devire

okolice Poznania (10 km na płn-wsch), wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: okolice Poznania (10 km na płn-wsch)

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z kapitałem amareykańskim, działająca w przemyśle maszynowym. W Polsce pod Poznaniem posiada 130 os zakład produkcyjny, w którym zajmuje się produkcją metalowych elementów do produkcji przenośników, taśm produkcyjnych używanych m.in. w produkcji poligraficznej, spożywczej i innych. Aktualnie do swoich struktur poszukuje doświadczonej osoby, na stanowisko:

Planista/Starszy Planista

Opis stanowiska:

  • tworzenie krótko i długoterminowych planów produkcji oraz nadzór nad ich realizacją,
  • nadzór nad zdolnościami produkcyjnymi,
  • bieżąca korekta założeń produkcyjnych, w przypadku opóźnień
  • zapewnienie optymalnego wykorzystania dostępnych zasobów,
  • monitorowanie obłożenia maszyn i zapewnienie optymalnego wykorzystania możliwości produkcyjnych
  • przygotowywanie niezbędnych raportów, zestawień i analiz,
  • ścisła współpraca z innymi działami mającymi wpływ na planowanie produkcji,
  • udział w rozwoju i optymalizacji procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w planowaniu produkcji, najlepiej w branży maszynowej, produkcji niskowolumenowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień związanych z organizacją i planowaniem produkcji,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel) oraz co najmniej jednego systemu klasy ERP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze działu Planowania
  • m.in. prywatna opieka medyczna.
Devire Devire Devire Devire