ManpowerGroup Sp. z o.o.

Planista produkcji

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Nadzorowanie i weryfikowanie potrzeb klientów w aspektach krótko- i długoterminowych
  • Nadzór nad portalami oraz reklamacjami klientów
  • Przygotowywanie planów produkcyjnych w oparciu o prognozy klientów oraz o wskaźniki logistyczno-produkcyjne
  • Zapewnianie ciągłości produkcji poprzez kontrolowanie procesu łańcucha dostaw
  • Tworzenie wysyłek oraz przyjęć przy współpracy z magazynem
  • Nawiązywanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami firmy
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz kalkulacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane związane z logistyką lub planowaniem produkcji)
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze systemu SAP – moduł planistyczny oraz logistyczny
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w znanej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Kartę MultiSport
  • Dodatek do dojazdu
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet medyczny

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy