ManpowerGroup Sp. z o.o.

Planista produkcji

Miejsce pracy: Wieszowa

Numer ref. PPR/009/NOL

Zadania:

  • Planowanie produkcji
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Produkcji w zakresie zarządzania i nadzoru nad realizacją planu produkcyjnego
  • Planowanie zapotrzebowania na materiały używane do produkcji
  • Kontrola kosztów produkcyjnych
  • Wdrażanie nowych procesów, promowanie idei ciągłego doskonalenia i zarządzania produkcją według założeń Lean Manufacturing

Oferta:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Praca na trzy zmiany
  • Możliwość nabycia doświadczenia

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe, techniczne
  • Mile widziana znajomość branży samochodowej (znajomość norm IATF, VDA)
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności: komunikacyjne oraz współpracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials