Planista Produkcji

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Międzynarodowa firma produkcyjna,
  • Odpowiedzialność za planowanie produkcji.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w aglomeracji poznańskiej poszukujemy pełnych pasji oraz zaangażowania Kandydatów na stanowisko Planisty Produkcji.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych (dziennych, tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych) w oparciu o: plan sprzedaży, stany magazynowe, zamówienia Klientów oraz status bieżącej produkcji,
  • Kontrola i monitoring procesu realizacji zamówień produkcyjnych,
  • Monitorowanie poziomu zapasu surowców/półproduktów oraz czynników mających wpływ na przygotowanie i zrealizowanie planów produkcyjnych,
  • Bieżąca, ścisła współpraca z Klientem wewnętrznym,
  • Prowadzenie działań mających na celu usprawnienie procesu planowania produkcji,
  • Tworzenie zestawień oraz raportów dotyczących planowania.

Profil kandydata

  • 2-letnie doświadczenie w obszarze planowania produkcji,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne lub techniczne),
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, przy wykorzystaniu danych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrożenia na stanowisko pracy,
  • Rozbudowany pakiet medyczny oraz dodatkowe benefity,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia zapewniane przez pracodawcę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page