ManpowerGroup Sp. z o.o.

Planista Produkcji

Miejsce pracy: Brodnica

Co mamy Tobie do zaoferowania?

  • Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
  • Dofinansowania do dojazdów
  • Darmową naukę języka angielskiego lub niemieckiego!
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych międzynarodowych projektach
  • Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji

Twoje zadania:

  • Tworzenie planów produkcyjnych i harmonogramowanie zdolności produkcyjnej
  • Zarządzanie ’wąskimi gardłami’
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Zarządzanie zapasem surowców, materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych

Jakie są nasze wymagania?

  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • Praktyczna umiejętność planowania, przewidywania i podejmowania decyzji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemów ERP
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials