ManpowerGroup Sp. z o.o.

Planista produkcji

Miejsce pracy: Brodnica, Jabłonowo Pomorskie, Rypin, Jastrzębie

Miejsce pracy: Brodnica

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych oraz ZFFŚS
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności analityczne, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność planowania, przewidywania, podejmowania decyzji i logicznego myślenia
  • Swoboda w porozumiewaniu się w języku angielskim (pismo i mowa) na poziomie minimum B2
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (m.in. Excel)
  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Znajomość zależności w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji - mile widziane

Zadania:

  • Planowanie i harmonogramowanie produkcji w systemie SAP
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych
  • Kontrola postępów produkcyjnych
  • Zarządzanie poziomem zapasów surowców, materiałów, produktów oraz wyrobów gotowych
  • Zarządzanie "wąskimi gardłami"
  • Współpraca z działami produkcji, zakupów i logistyki
  • Codzienne komunikowanie się w języku angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy