Michael Page Michael Page

Planista Produkcji

Planista Produkcji odpowiedzialny za opracowywanie harmonogramów produkcji i nadzór nad realizacją planów produkcji a także odpowiedni poziom i ciągłość dostaw zapasów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, atrakcyjny pracodawca o dojrzałej kulturze organizacyjnej, który obecnie rozwija swój zakład w Polsce i poszukuje doświadczonego specjalisty ds. Planowania Produkcji.

Opis stanowiska

Opracowywanie harmonogramów produkcji

Monitorowanie realizacji wykonania planu produkcyjnego

Wsparcie rozwiązań problemów występujących podczas produkcji, w tym braków kadrowych i awarii maszyn

Zbieranie, stała analiza i ocenia danych dotyczących produkcji i wydajności zespołu

Przygotowywanie raportów o procesach produkcyjnych dla wyższego kierownictwa i proponowanie rozwiązań poprawiających wydajność

Stała kontrola ilości zapasów i utrzymywanie jej na założonych poziomach

Profil kandydata

Doświadczenie w planowaniu produkcji w firmie produkcyjnej o dużej dynamice i zmienności (doświadczenie w firmie automotive będzie dodatkowym atutem)

Umiejętności zarządzania stresem

Doskonałe umiejętności organizacyjne

Dbałość o szczegóły

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Bardzo dobra znajomość arkusza Excel

Doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP/MRP

Oferujemy

Ciekawa praca na stanowisku Planisty Produkcji w międzynarodowym środowisku

Rozwój zawodowy i udział w nowych projektach produkcyjnych

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stabilna umowa o pracę

Pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page