Planista Produkcji

Bolesławiec, dolnośląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Planista Produkcji odpowiedzialny za opracowywanie harmonogramów produkcji i nadzór nad realizacją planów produkcji a także odpowiedni poziom i ciągłość dostaw zapasów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, atrakcyjny pracodawca o dojrzałej kulturze organizacyjnej, który obecnie rozwija swój zakład w Polsce i poszukuje doświadczonego specjalisty ds. Planowania Produkcji.

Opis stanowiska

Opracowywanie harmonogramów produkcji

Monitorowanie realizacji wykonania planu produkcyjnego

Wsparcie rozwiązań problemów występujących podczas produkcji, w tym braków kadrowych i awarii maszyn

Zbieranie, stała analiza i ocenia danych dotyczących produkcji i wydajności zespołu

Przygotowywanie raportów o procesach produkcyjnych dla wyższego kierownictwa i proponowanie rozwiązań poprawiających wydajność

Stała kontrola ilości zapasów i utrzymywanie jej na założonych poziomach

Profil kandydata

Doświadczenie w planowaniu produkcji w firmie produkcyjnej o dużej dynamice i zmienności (doświadczenie w firmie automotive będzie dodatkowym atutem)

Umiejętności zarządzania stresem

Doskonałe umiejętności organizacyjne

Dbałość o szczegóły

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Bardzo dobra znajomość arkusza Excel

Doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP/MRP

Oferujemy

Ciekawa praca na stanowisku Planisty Produkcji w międzynarodowym środowisku

Rozwój zawodowy i udział w nowych projektach produkcyjnych

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stabilna umowa o pracę

Pakiet benefitów

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka