Michael Page Michael Page

Planista Produkcji

Poszukujemy kandydata, który powiększy zespół Planowania Produkcji oraz będzie brał udział we wdrażaniu systemu ERP.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w produkcji Make To Order działająca w branży inżynierii sanitarnej.

Opis stanowiska

  • Udział we wdrożeniu systemu ERP
  • Wsparcie rozwiązań problemów występujących podczas produkcji, w tym braków kadrowych i awarii maszyn
  • Poprawa wydajności, nadzór nad terminową realizacją
  • Stała kontrola ilości zapasów i utrzymywanie jej na założonych poziomach
  • Odpowiedzialność za planowanie procesu produkcji
  • Tworzenie dziennych raportów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami

Profil kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane wykształcenia w obszarze Logistyki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dużym atutem będzie doświadczanie w pracy z Microsoft Dynamics NAV

Oferujemy

  • Ciekawa praca na stanowisku Planisty Produkcji w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój zawodowy i udział w nowych projektach produkcyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilna umowa o pracę
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielany Wrocławskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page