Planista Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektroniki, szukamy osoby na stanowisko:

Planista ProdukcjiMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • analiza zapotrzebowania materiałowego, monitorowanie dostępności komponentów do produkcji;
  • planowanie zapotrzebowania materiałowego do prawidłowego działania produkcji;
  • zgłaszanie planowanych zamówień z systemu MRP;
  • kontrolowanie terminowości dostaw, prowadzenie ich rejestru i współpraca z dostawcami;
  • współpraca z Klientami oraz innymi działami w firmie;

Wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • wykształcenie kierunkowe w obszarze logistyki/łańcucha dostaw (mile widziane);
  • umiejętność rozumienia procesów biznesowych, związanych z planowaniem materiałów i łańcuchem dostaw;
  • analityczne myślenie i dobra organizacja pracy;
  • znajomość jęz. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację - poziom B1-B2;

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i fundusz socjalny;
  • szkolenie wdrożeniowe i rozwojowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • wsparcie zespołu;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.