Planista produkcji (Production Planner)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukuję planisty produkcji, który będzie odpowiedzialny za skuteczne planowanie procesów produkcyjnych i zapewnienie terminowej realizacji zleceń. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z Działem Produkcji i Logistyki, a także zajmować się analizą dostępnych mocy produkcyjnych, kontrolą stanów magazynowych oraz przygotowywaniem raportów i statystyk związanych z planami produkcyjnymi

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest renomowany producentem wysokiej jakości komponentów, który cieszy się uznaniem jako lider w swojej dziedzinie.

Opis stanowiska

  • Planowanie produkcji na podstawie zleceń krótko i długoterminowych, uwzględniając dostępne zasoby i terminy realizacji.
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych produkcji w toku, wyrobów gotowych i komponentów.
  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego, identyfikowanie ewentualnych opóźnień i podejmowanie działań naprawczych.
  • Analiza dostępnych mocy produkcyjnych, monitorowanie wydajności i efektywności produkcji.
  • Prowadzenie statystyk i przygotowywanie raportów dotyczących planów produkcyjnych.
  • Współpraca z Działem Produkcji i Logistyki w celu zapewnienia płynności procesów i terminowej dostawy.
  • Stałe doskonalenie narzędzi planistycznych i procesów produkcyjnych.

Profil kandydata

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Planisty Produkcji lub pokrewnym.
  • Znajomość systemów ERP i umiejętność pracy z narzędziami planistycznymi.
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym.
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Skrupulatność, dokładność i umiejętność analitycznego myślenia.
  • Poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Premię roczną, motywacyjne nagrody oraz benefity z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy.
  • Prywatną opiekę medyczną, aby zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa.
  • Parking dla pracowników, aby ułatwić Ci codzienne dojazdy.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów, które pomogą Ci rozwijać się zawodowo.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page