Opis stanowiska pracy

Opis Stanowiska:

  • Zamawianie materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym oraz z wymogami sprzedaży
  • Kontrola stanów magazynowych tak aby były one zgodne z celami firmy
  • Planowanie produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem klienta oraz dostępną mocą produkcyjną
  • Kontrola oraz organizacja odpowiednich wymagań transportowych
  • Aktywne wsparcie w działaniach redukujących koszty transportu oraz opakowań
  • Aktywne wsparcie we wdrażaniu nowych produktów oraz programów
  • Wsparcie klienta (zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego) w celu zapewnienia terminowych dostaw
  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego (MRP), planowanie dostaw (obsługa dostawców) oraz zaopatrzenie w części/podzespoły przy wykorzystaniu zintegrowanego systemu ERP
  • Wsparcie pozostałych jednostek w tym działy: Inżynieryjny, Produkcji, IT, Jakości, Finansów oraz Zakupów
  • Wykonywanie pozostałych obowiązków zleconych przez przełożonego

Profil Kandydata/tki:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie
  • Znakomite umiejętności komunikacyjne wewnątrz organizacji, z klientami oraz z dostawcami
  • Dobra znajomość angielskiego – zarówno mówionego jak i pisanego (znajomość niemieckiego jest dodatkowym atutem)
  • Pozytywne i elastyczne podejście oraz przyjęcie aktywnej/wiodącej roli w sytuacjach tego wymagających
  • Chęć do rozwoju w roli planisty produkcji/materiałów
  • Zdolność do wdrażania inicjatyw redukujących koszty wraz z ich ciągłym rozwojem

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, stołówka pracownicza z dofinansowaniem do
  • posiłków)
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość rozwoju, współuczestniczenie w budowaniu zakładu,
  • wdrażaniu rozwiązań
  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu
  • Komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanym zakładzie

International Automotive Components (IAC) to wiodący globalny dostawca komponentów i... systemów samochodowych. W związku z nieustannym sukcesem rekrutujemy obecnie osoby, które dołącza do nas w naszym nowo otwartym, światowej klasy zakładzie produkcyjnym w Opolu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Zakupy / Zaopatrzenie