Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

Planista ds. produkcji

Świdnica, dolnośląskie

Dolmeb Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętność pracy z programami MS Office (szczególnie EXCEL)
  • doświadczenia w pracy z systemami klasy ERP
  • doświadczenia w rysowaniu lub konstrukcji 2D i 3D (mile widziane AutoCAD i Solidworks)

Główne zadania na stanowisku:

  • przygotowanie planów produkcji
  • zakładanie zleceń produkcyjnych
  • ustalanie stanów personalnych wg aktualnego zapotrzebowania i norm produkcyjnych
  • ustalanie obciążenia maszyn i urządzeń
  • nadzorowanie / aktualizacja norm dla operacji technologicznych w systemie oraz planach produkcyjnych i budżetowych
  • tworzenie indeksów wyrobów i materiałów
  • wsparcie techniczne dla działów produkcji w procesie wytwarzania wyrobów
  • zestawianie danych produkcyjnych na potrzeby zarządu

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwości zawodowego rozwoju
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Firma jest dostawcą mebli dla IKEA. Produkujemy meble z płyt MDF i HDF lakierowane... lakierami pigmentowymi. Firma posiada 2 wydziały produkcyjne: w Świdnicy oraz w Srebrnej Górze. Łącznie zatrudniamy 380 osób.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Inżynieria , Praca Analityka , Praca Logistyka