Pizzerman – praca za granicą

In-Serv Team Sp. z o.o.

61-751 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, w której będziesz mógł się rozwijać? Planujesz wyjechać, ale boisz się formalności? Aktualnie poszukujemy pizzermana do pracy w Szwecji! Zobacz co Ci oferujemy i dzwoń po więcej informacji!

Podstawowe warunki współpracy:

  • Pełen etat: powyżej 160h miesięcznie - możliwość dużej liczby godzin
  • Stawka: 12-14€/h
  • Termin: 26.06-6.08.2023 lub 30.06-6.08.2023
  • Miejscowość: Falkenberg

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • praca na stanowisku samodzielnego pizzermana
  • przygotowywanie różnych rodzajów pizzy i sosów
  • możliwość pomocy na kuchni (w razie potrzeby)

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka 12-14€/h na rękę
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • DARMOWY posiłek pracowniczy
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje - stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Premia 150€ za polecenie pracownika
  • Zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja

Wymagania

  • Komunikatywny język angielski
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość reguł HACCP

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy