PIM (Product Information Management) Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta - dużej firmy handlowej poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

PIM (Product Information Management) ManagerMiejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za zarzadzanie katalogiem produktów w kanale eCommerce (pozyskanie danych i utrzymanie)
  • podnoszenie satysfakcji Klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości danych produktowych oraz ich właściwą prezentację
  • rozbudowa danych produktowych w obszarze rich media
  • odpowiedzialność za integrację danych produktowych między systemami i dostawcami (nadzór biznesowy)
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy w podległym obszarze

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy na platformach eCommerce oraz PIM
  • doświadczenie w pracy na zbiorach danych
  • chęć do podnoszenia kompetencji swoich oraz podległego zespołu
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w sprzyjającym środowisku oraz dynamicznie rozwijającej się stabilnej organizacji
  • bardzo przyjazną organizację pracy, ciekawą kulturę organizacyjną
  • młody, dynamiczny zespół
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dodatkowy, bogaty pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.