ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pierwsza praca na produkcji - nowa firma!

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, Bielany Wrocławskie, Strzelin

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Zadania:

  • Obsługa maszyn
  • Ocena jakościowa detali
  • Pakowanie detali
  • Zgłaszanie awarii
  • Ścisła współpraca z Ustawiaczem maszyn

Wymagania:

  • Chęć do podjęcia pracy na stałe
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta
  • Stawkę podstawową 3600 brutto + do 10% premii (4000 brutto)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stale rozwijany pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, bony świąteczne, miejsce parkingowe, dofinansowanie przejazdów i karty Multisport, możliwość włączenia się do ubezpieczenia grupowego)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials