PIELĘGNIARKI - POŁUDNIOWA FRANCJA - REGION OKSYTANIA

IPF Medical

61-814 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ

· praca z osobami starszymi na oddziale opieki średnioterminowej i rehabilitacji (SSR) oraz na oddziale opieki długoterminowej dla osób niesamodzielnych

· podstawowe badania takie jak: pomiar temperatury, ciśnienie, pobieranie krwi,

· przeprowadzanie wywiadu z pacjentem,

· zbieranie informacji o chorym (badanie potrzeb i oczekiwań pacjentów),

· układanie planu opieki oraz planowanie czynności pielęgniarskich dla pacjenta,

· monitorowanie stanu zdrowia pacjentów,

· informowanie pacjentów o stanie, specyfice choroby, sposobach postępowania i leczenia,

· wypełnianie i aktualizowanie dokumentacji medycznej,

· współpraca z pozostałą częścią personelu medycznego,

OFERUJEMY:

· legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy, na podstawie umowy o pracę

· atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne ok. 7200 zł brutto (1700 Euro),

· płatny, 5-tygodniowy urlop na koniec umowy,

· pracę w malowniczych zakątkach Francji

· zwrot za koszty dojazdu,

Jeśli się do nas zgłosisz, zapewnimy Ci:

· zespół wspierających Cię ludzi,

· bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia.

· organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,

· wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu

· możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach

Wymagania

· dyplom ukończenia szkoły pielęgniarskiej, lub licencjat pielęgniarstwa, lub dyplom magistra pielęgniarstwa

· język francuski na poziomie B1/B2

· umiejętność pracy w zespole,

· samodzielność i odpowiedzialność

· empatia w stosunku do pacjenta

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 200PLN - 7 201PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
płatny, 5-tygodniowy urlop
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Opieka nad osobami starszymi