Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za przygotowanie pacjentów do badań, zabiegów i operacji, asysta czysta i brudna podczas operacji z zakresu chirurgii tradycyjnej i laserowej w dziedzinie okulistyki,  prowadzenie dokumentacji zabiegowej.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • kultura osobista
  • komunikatywność, zorientowanie na klienta
  • skrupulatność i cierpliwość w realizacji codziennych zadań
  • chęć do zdobywania nowej wiedzy

    Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w zakresie nowoczesnych technik operacyjnych
    • pracę w doświadczonym zespole

Prezentacja firmy

...od gabinetu <br/>do Kliniki Mikrochirurgii Oczu <br/> <br/> <br/>Od s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne