Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0666

Obowiązki:

Zakres:
- pobieranie próbek materiału biologicznego (krwi, wymazów mikrobiologicznych, zeskrobin)
od pacjentów do badań mikrobiologicznych zgodnie z obowiązującymi w Laboratorium procedurami i instrukcjami.
- przyjmowanie próbek do badań mikrobiologicznych dostarczanych przez klientów bezpośrednio do Laboratorium.
- dokonywanie przeglądu zleceń na badania i oceny przydatności próbek zgodnie z obowiązującymi w Laboratorium procedurami i instrukcjami.
- rejestrowanie przyjmowanych próbek do badań w elektronicznym systemie laboratoryjnym.
- kompletowanie i wydawanie wyników badań.
- przyjmowanie opłat za badania indywidualne.
- obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego, w tym sporządzanie raportów kasowych.
- prowadzenie właściwej dokumentacji laboratoryjnej zgodnie z obowiązującymi
w Laboratorium procedurami i instrukcjami.
- obsługa wyposażenia dostępnego na stanowisku pracy zgodnie z obowiązującymi
- organizowanie i planowanie pracy na własnym stanowisku pracy.
Godziny pracy : 07.30 -15.05

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie branżowe, medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu.Doświadczenie zawodowe w pobieraniu materiału biologicznego do badań mikrobiologicznych.Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.Umiejętność współpracy z pacjentami i pracy w zespole.Chęć zdobywania nowej wiedzy.Sumienne, staranne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań.Dyspozycyjność i punktualność.

Miejsce pracy: Żołnierska 16, 10-561 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i uprawnienia, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez WSSE w Olsztynie z siedzibą w Olsztynie, ul. Żołnierska 16 na potrzeby procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy