Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0027

Obowiązki:

Podawanie leków doustnych, działania profilaktyczne, nadzór nad stanem higienicznym uczestników, pomoc w dostępie do niezbędnych świadczeń zdrowotnych, w tym uzgadniania i pilnowania terminów wizyt lekarskich, pomoc w zakupie leków oraz dotarciu do jednostek ochrony zdrowia, nadzór nad apteczkami, prowadzenie dwa razy w roku pomiarów podstawowych parametrów medycznych- wzrost, waga, tętno, wskaźniki BMI, towarzyszenie uczestnikom w przypadkach tzw "w" do szpitala.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Praca z osobami niepełnosprawnymi, w tym ze sprzężeniami. Aktualne prawo wykonywania zawodu. Minimum 3-mieięczne doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi z zaburzeniami psychicznymi.

Miejsce pracy: Wojsławska 278, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 3

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszonę są o składanie CV w wersji papierowej w siedzibie Stowarzyszenia na ul. Wojsławska 278, księgowość pokój nr 2 lub przesłanie na adres: kadry.zk.mielec@psouu.org.pl albo o kontakt telefoniczny: 17-5837417

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy